UZŅEMŠANA

MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJA UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS!

Murjāņu sporta ģimnāzija (Murjāņi, Klintslejas 4) izsludina jauno atlētu atlases konkursu 8.-10.klasēs atbilstoši prasībām un 11.-12.klasēs valsts izlašu pamatsastāva kandidātiem un dalībniekiem šādos sporta veidos:

 • riteņbraukšana
 • vieglatlētika
 • handbols
 • kamaniņu sports,
 • zēnu un meiteņu volejbols.

Jauno atlētu atlases konkurss notiks 11.jūnijā un 23.jūlijā, sākums plkst. 9.00. 

Atlases konkursa laikā:

Medicīnas dokumenti:

 • Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (izdruka);
 • 027/u forma no ģimenes ārsta;
 • 63 forma vai potēšanas pase (kopija);
 • 26u forma (no skolas – ja ir, jāņem līdzi, vai arī iepriekšējā izglītības iestāde nosūta)
 • asins analīze;
 • urīna analīze;
 • zobārsta izziņa par salabotiem zobiem;
 • EHO kardiogrāfija (vai zināms pieraksts uz to);

Ierodoties uz konkursu, nepieciešams: 

 • sporta tērps un apavi (kontrolnormatīvu izpildei);
 • dzimšanas apliecība vai pase/ID (jāuzrāda oriģināls, līdzi kopija).
 • liecība par pārcelšanu uz nākamo klasi vai apliecība par pamatizglītības iegūšanu (jāuzrāda oriģināls, jāiesniedz kopija);

Pavadošo personu apmeklējums atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām. Uzņemšanas-atestēšanas komisijas lēmums tiks paziņots individuāli līdz 5.augustam. Jautājumu gadījumā rakstiet msg@msg.edu.lv vai zvaniet mob. 29330201. 

Uz tikšanos Murjāņu sporta ģimnāzijā!

ATVĒRTO DURVJU DIENA MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJĀ

Murjāņu sporta ģimnāzija aicina skolēnus uz atvērto durvju dienu klātienē š.g. 18.martā no plkst.11:00 līdz 15:00, “Klintslejas 4”, Murjāņi, Saulkrastu nov., LV-2142. Īpaši aicināti 7. un 9. klašu skolēni. Lūdzu, izvērtēt skolēnu pavadošo personu skaitu atvērto durvju dienas apmeklējuma laikā. Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt MSĢ telpas, medicīnas  personāla klātbūtnē, jāveic ātrais antigēna paštests (līdzi paņemtais). Pozitīva paštesta rezultātā  MSĢ apmeklējums nebūs iespējams. Vēlams pieteikt apmeklējuma plānoto laiku un interesējošo sporta veidu nodaļu, zvanot darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00 uz tel.: 29330201. Neaizmirsti paņemt līdzi sporta apģērbu un sporta apavus!

Vairāk informācijas par MSĢ piedāvātajām izglītības programmām un sporta nodaļām atradīsi mājas lapā  https://msg.edu.lv/

MSĢ TSV “JŪRMALA” UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS!
Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības “Jūrmala”AIRĒŠANAS nodaļa Jūrmalā, Jaunā ielā 66.

Šajā skolā uzņem skolēnus 9. vai 10.klasē, kuri mācās pamatskolas un pilnu vidusskolas kursu ar tālākām iespējām turpināt mācības jebkurā valsts augstākajā mācību iestādē.

Paralēli mācībām notiek treniņi airēšanā. Skolas audzēkņi un absolventi Latvijas izlases sastāvos ar panākumiem piedalījušies Pasaules, Eiropas čempionātos, starptautiskās regatēs. 2011.gadā mūsu skolas absolventi Lauris ŠĪRE un Dairis ADAMAITIS kļuva par divkārtējiem Pasaules čempioniem
U-23 grupā, skolas audzēkne Elza GULBE izcīnīja Eiropas junioru čempiones titulu, 3.vietu Pasaules junioru čempionātā. 2012.gadā mūsu skolas audzēkņi Gints ZUNDE un Krišs KALNIŅŠ Pasaules junioru čempionātā izcīnīja sudraba medaļas, bet Eiropas junioru čempionātā – bronzas medaļas. 2013.gadā Elza GULBE izcīnīja bronzas medaļas Pasaules U-23 čempionātā un Universiādē, bet 2016.gadā izcīnīja Eiropas vicečempiones titulu. 2019.gadā skolas audzēkņi Reinis JURKA, Otto FEDUKOVIČS, Staņislavs KOREŠKOVS un Toms VEĻIČKO lielā starptautiskā regatē “Baltic Cup” izcīnīja sudraba medaļas, 2020.gadā skolas audzēknes Ance VEĻIČKO un Laine RUMPE Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja 7.vietu. 2021. gadā Laine RUMPE Pasaules Junioru čempionātā izcīnīja 4. vietu un Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja 3. vietu. Katru gadu skolas audzēkņi izcīna Latvijas čempionu titulus un medaļas citās starptautiskās sacensībās.

Skolas audzēkņi dzīvo skolas dienesta viesnīcā, mācību gada laikā ir nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu un atrodas daļējā valsts apgādībā.

Uzņemšanas konkurss (9., 10.klasē) Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības “Jūrmala” (Jaunā iela 66, Jūrmala) airēšanas, smaiļošanas un kanoe nodaļā notiks š.g. 21.jūnijā. Dokumentu iesniegšana un medicīniskā apskate no plkst. 10.00 līdz 11.00. Fiziskie testi tiem, kuri stājas airēšanas nodaļā, no plkst. 11.15. Mācību tests (angļu valodā, latviešu valodā, matemātikā) tiem, kuri stājas 10.klasē, no plkst. 12.30. Ja ir jautājumi, lūdzu, rakstiet msgjf@msg.edu.lv vai zvaniet 29461790!


Uzņemšanā notiks:

1) liecību vai  pamatizglītības apliecību vērtēšana,

2) mācību tests (angļu un latviešu valoda, matemātika) tiem, kuri stājas uz 10.klasi,

3) medicīniskā apskate,

4) pārbaude fiziskajā sagatavotībā (60 m skrējiens, 1600 m skrējiens, tāllēkšana no vietas, pievilkšanās (zēniem), vēderprese (meitenēm), lokanības pārbaude) tiem, kuri stājas airēšanas nodaļā.

Līdzi jāņem sporta tērps, pildspalva, sejas maska un šādi dokumenti:

1) 8.klases liecība vai pamatizglītības apliecība,

2) dzimšanas apliecība, pase vai ID (kopijas),

3) medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta par veselības stāvokli (027/u forma),

4) EKG un EHO kardiogramma (vai pieraksts uz to),

5) vecāku iesniegums (aizpildāms uz vietas).

Sīkāka informācija msg.edu.lv, rowing.lv vai zvanot mob. 29238821.

Uz tikšanos Murjāņu sporta ģimnāzijā!

X