Pavadošo personu apmeklējums atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām.

Uzņemšanas-atestēšanas komisijas lēmums tiks paziņots individuāli uz reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi (vecākam/aizbildnim) līdz 26.jūlijam.

MSĢ TSV “JŪRMALA” 2024.gada UZŅEMšanas informācija

Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības “Jūrmala”AIRĒŠANAS nodaļa Jūrmalā, Jaunā ielā 66.
Airētāju foto

Šajā skolā uzņem skolēnus 9. vai 10.klasē, kuri mācās pamatskolas un pilnu vidusskolas kursu ar tālākām iespējām turpināt mācības jebkurā valsts augstākajā mācību iestādē.

Paralēli mācībām notiek treniņi airēšanā. Skolas audzēkņi un absolventi Latvijas izlases sastāvos ar panākumiem piedalījušies Pasaules, Eiropas čempionātos, starptautiskās regatēs. 2011.gadā mūsu skolas absolventi Lauris ŠĪRE un Dairis ADAMAITIS kļuva par divkārtējiem Pasaules čempioniem
U-23 grupā, skolas audzēkne Elza GULBE izcīnīja Eiropas junioru čempiones titulu, 3.vietu Pasaules junioru čempionātā. 2012.gadā mūsu skolas audzēkņi Gints ZUNDE un Krišs KALNIŅŠ Pasaules junioru čempionātā izcīnīja sudraba medaļas, bet Eiropas junioru čempionātā – bronzas medaļas. 2013.gadā Elza GULBE izcīnīja bronzas medaļas Pasaules U-23 čempionātā un Universiādē, bet 2016.gadā izcīnīja Eiropas vicečempiones titulu. 2019.gadā skolas audzēkņi Reinis JURKA, Otto FEDUKOVIČS, Staņislavs KOREŠKOVS un Toms VEĻIČKO lielā starptautiskā regatē “Baltic Cup” izcīnīja sudraba medaļas, 2020.gadā skolas audzēknes Ance VEĻIČKO un Laine RUMPE Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja 7.vietu. 2021. gadā Laine RUMPE Pasaules Junioru čempionātā izcīnīja 4. vietu un Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja 3. vietu. 2022.gadā Laine RUMPE U23 Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu. Katru gadu skolas audzēkņi izcīna Latvijas čempionu titulus un medaļas citās starptautiskās sacensībās.

Skolas audzēkņi dzīvo skolas dienesta viesnīcā, mācību gada laikā ir nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu un atrodas daļējā valsts apgādībā.

Uzņemšanas konkurss (9., 10.klasē) Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības “Jūrmala” (Jaunā iela 66, Jūrmala) airēšanas, smaiļošanas un kanoe nodaļā notiks (informācija drīzumā tiks precizēta…). Pēc dokumentu iesniegšanas un medicīniskās apskates fiziskie testi tiem, kuri stājas airēšanas nodaļā, un mācību tests (angļu valodā, latviešu valodā, matemātikā) tiem, kuri stājas 10.klasē. Ja ir jautājumi, lūdzu, rakstiet msgjf@msg.edu.lv vai zvaniet 29461790!

Uzņemšanā notiks:

1) liecību vai pamatizglītības apliecību vērtēšana,

2) mācību tests (angļu un latviešu valoda, matemātika) tiem, kuri stājas uz 10.klasi,

3) medicīniskā apskate,

4) pārbaude fiziskajā sagatavotībā (60 m skrējiens, 1600 m skrējiens, tāllēkšana no vietas, pievilkšanās (zēniem), vēderprese (meitenēm), lokanības pārbaude) tiem, kuri stājas airēšanas nodaļā.