“Olimpiskās dienas 2024” ietvaros, 26.aprīlī Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi tradicionāli organizēja sporta aktivitātes Saulkrastu novada skolās – Sējas pamatskolā un Saulkrastu novada vidusskolā – Saulkrastos un Zvejniekciemā, iepazīstinot skolēnus ar Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta nodaļu iespējām – kamaniņu sportā, vieglatlētikā, volejbolā un handbolā. Šogad riteņbraukšana izpalika, jo atlēti devušies uz sacensībām. Līdzi tika ņemts un demonstrēts inventārs un ekipējums, ko skolēniem bija iespēja izmēģināt. Par spīti lietainajām un vēsajām iepriekšējām dienām, saulainais laiks, kas mijās ar mākonīšiem, iepriecināja dalībniekus. Aktivitātes sagādāja daudz jautru mirkļu. MSĢ jaunieši kopā ar skolu skolēniem piedalījās arī “Olimpiskās dienas 2024” vingrojumu kompleksa izpildē. Arī kaimiņu novada Siguldas pirmsskolas izglītības iestāde “Tornīši” tika pie MSĢ sportiskajiem jauniešiem, un mazie bērnudārznieki ļoti novērtēja ieguldīto darbu.

Paldies Saulkrastu novada pašvaldībai un Saulkrastu novada skolām – Saulkrastu vidusskolai un Sējas pamatskolai par sadarbību un atbalstu!

Foto: Dace Dulpiņa, Saulkrastu novada vidusskolas pedagogi, Murjāņu sporta ģimnāzijas pedagogi.