Jau šodien, 12.janvārī Latvijas Jauniešu izlases kamaniņu braucēji (Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) audzēkņi) dosies uz Gangvonu Dienvidkorejā, lai pārstāvētu savu valsti Pasaules Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs 2024. Šajās spēlēs kamaniņu sacensībās piedalīsies Amanda Ogorodņikova, Margita Sirsniņa un Edvards Marts Markitāns vieninieku konkurencē, savukārt divvietīgo ekipāžu sacensībās startēs Margita Sirsniņa/Madara Pavlova un Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis. Spēcinošus ceļa vārdus komandai trešdien, 10.janvārī, tepat skolā teica MSĢ direktors Sergejs Čevers. Kamaniņu sporta izlase bija aicināta uz sirsnīgu tikšanos direktora kabinetā pie tējas tases. Tikšanās piedalījās skolas vadība un pārstāvji no Saulkrastu novada pašvaldības domes. Direktors izlasei novēlēja ne tikai spēcinošus vārdus, bet arī deva komandai Latvijas karogu, rupjmaizi un medu, lai pietiek spēka un izturības. Savukārt, Saulkrastu novada pašvaldības domes vārdā tika nodoti saldumi, lai pietiek enerģijas.
Vēlreiz novēlam mūsu sportistiem labus startus, izturību un enerģiju Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas norisināsies no 19.janvāra līdz 1.februārim Gangvonā, Dienvidkorejā. Turam īkšķus un gaidīsim mājās ar medaļām!

Sagatavoja DVAJ G.Satovska

#luge_lv #luge Luge Latvia