Trešdienā, 01.11.2023., MSĢ 12.klases skolēni devās ekskursijā. Diena sākās 9:00, kad klase kopā ar skolotāju A.Pastari uzsāka savu ceļu. Skolotāja vienmēr ieplāno dažas minūtes rezervē, tāpēc pie pirmā apskates punkta nonācām 25 minūtes agrāk un bija iespēja aši aizskriet līdz tuvākajam veikalam. Rīgas motormuzejs atvērās nedaudz ātrāk un tieši 10:00 mēs varējām sākt ekskursiju gides pavadībā. Tur mēs iepazināmies ar automašīnu attīstību un ražošanas vēsturi Latvijā, apskatījām K.Ulmaņa parādes auto un daudzas citas automašīnu markas. Tad paēdām skolas sagādātās pusdienas un ap 13:00 jau bijām Līvu akvaparkā. Par laimi visas atrakcijas, kas ir pieejamas nesezonas periodā, bija atvērtas. Pēc labi pavadīta laika un visu atrakciju vairākkārtējas izbaudīšanas četru stundu garumā, noteikti bija kārtīgi arī jāpaēd.

Kad visi tika sagaidīti, klase ar pacilātu noskaņojumu devās atpakaļ uz skolu. Busā visa ceļa garumā notika pārrunas un sarunas, atmosfēra bija vienkārši lieliska!

Sagatavoja 12.klases audzēkne Marta Robežniece