31.maijā, mācību gada noslēguma dienā ģimnāzijas kolektīvs apkopoja ģimnāzijas atlētu mācību rezultātus un sumināja savus pedagogus. Pirmo reizi tika organizēta MSĢ skolēni aptauja par MSĢ gada skolotāju. Uz galveno balvu – “Gudrības pūci” atlēti bija izvirzījuši VISUS ģimnāzijas vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotājus, taču visvairāk balsu tika dotas par vidusskolas posma matemātikas skolotāju Sandru Lūkinu. Balvā Sandra saņēma – ceļojošo balvu – “Gudrības pūci”, diplomu un naudas balvu. Šāda pedagogu nominācija Murjāņos tika atjaunota pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma. Galveno balvu – “Gudrības pūci” ģimnāzijai, šādai nominācijai dāvināja ilggadējā skolas pedagoģe Ziedīte Krūmiņa. Paldies skolotājai par šādas tradīcijas atjaunošanas ideju.