Latvijas Olimpiskās dienas 2023 ietvaros Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi ar lielisku izdomu organizēja sporta aktivitātes Saulkrastu novada skolās – Sējas pamatskolā un Saulkrastu vidusskolā – Saulkrastos un Zvejniekciema filiālē, iepazīstinot skolēnus ar Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta nodaļu iespējām – kamaniņu sportā, riteņbraukšanā, vieglatlētikā, volejbolā un handbolā. Līdzi tika ņemts un demonstrēts inventārs un ekipējums, ko skolēniem bija iespēja izmēģināt. Saulainais laiks jau otro gadu pēc kārtas lutināja dalībniekus. Aktivitātes sagādāja daudz prieka. MSĢ jaunieši kopā ar skolu skolēniem piedalījās arī Olimpiskās dienas 2023 vingrojumu kompleksa izpildē.

Paldies Saulkrastu novada pašvaldībai par atbalstu un Saulkrastu novada skolām – Saulkrastu vidusskolai un Sējas pamatskolai par sadarbību!