Intuīcija ir paņēmiens, ar kuras palīdzību mūsu Dvēsele un Sirds sazinās ar mūsu Apziņu, un tā iziet tālu ārpus loģikas un tā dēvētā veselā saprāta robežām. Tur, kur saprāts veic secīgus, loģiskus soļus, lēnām, bet neapturami virzoties mērķa virzienā, intuīcija allaž darbojas ātri, pat zibenīgi – līdzīgi fotoaparāta zibspuldzei.

Organizējot šovu “Superintuīcija”, gribējām, lai skolas jaunieši, piedaloties ārpus klases aktivitātēs, būtu atraktīvi, radoši un atjautīgi, pārstāvot savu klases kolektīvu, lai visi kopā mēs paplašinātu prasmes domāt intuitīvi un attīstītu sadarbības prasmes savā starpā minot profesiju pārstāvjus.  Mēs paši ar entuziasmu iejutāmies tēlos, atklājām arī kādu profesijas noslēpumu. Vakara vadītāji- Endijs un Andis bija uzdevuma augstumos un nebeidza vien pārsteigt ar atjautīgiem jautājumiem un dialogiem, uzrunājot skolēnus. Arī dalībnieku atbildes bija pārliecinošas un humora pilnas. Ļoti patika, ka skolas direktors Sergejs Čevers, kurš iejutās eksperta lomā, par katru profesiju mums pastāstīja daudz ko interesantu.

10.b klase