Pagājušās nedēļas nogalē – piektdien notika Valmieras novada atklātais čempionāts, sestdien Kuldīgas Katrīnas kauss vieglatlētikā un svētdien Kuldīgā LVS X Sportland kausa II posms (U14, U16).

Valmierā no mūsējiem vislabāk veicās Laurai Osipenko 60 m/b izcīnot I vietu ar rezultātu 8,76 sek. Šajā pašā disciplīnā vīru konkurencē Ralfs Zazerskis izcīnīja II vietu 8,34 sek. Ar rezultātu 58,44 sek. personīgo rezultātu 400 m distancē  izcīnīja II vietu Kitija Zaula. Adriana Krūzmane augstlēkšanā izcīnīja III vietu. 200m skrējienā II vietu izcīnīja Ģirts Šenkevics – 22,80 sek. Lodes grūšanas sektorā izgāja mūsu treneris Edgars Berķis un Raits Markus, kurš pirmo reizi grūda vīru lodi. Rezultāti attiecīgi Edgaram 15,03 m III vieta un Raitam 13,31 m 8.vieta. Latvijas SB rezultātu 800 m distance uzrādīja Jānis Stūrītis – 1:57,11 sek. Personīgos rezultātus sasniedza Toms Feldmanis 400 m 51,51 sek un Žaneta Sinkovska  800 m 2:27,12.

Sestdien Kuldīgā notika Katrīnas kauss. Šeit teicami startēja mūsu barjerskrējēji. Latvijas sezonas labāko rezultātu izskrēja Laura Osipenko 60 m/b ar rezultātu 8,69 sek. Vīriem šajā disciplīnā uzvaru izcīnīja Ralfs Zazerskis – 8,42sek.

Svētdien Kuldīgā notika LVS X Sportland kausa II posms, kur startēja mūsu daudzcīņnieks Ernests Lešinskis un uzrādīja divus personīgos rezultātus, 60 m izcīnot II vietu ar rezultātu 7,58 sek. un lodes grūšanā 13,32 m 4.vieta.