2. decembrī Siguldā tika atklāts Jauniešu kontinentālais kauss kamaniņu sportā. 29 zēnu konkurencē Jauniešu A grupā par godalgām cīnījās pieci latvieši, MSĢ audzēkņi: Aleksis Siņiļņikovs izcīnīja 7. vietu. Eduardam Martam Markitānam 14. vieta, Robertam Lazdānam 22. pozīcija, Ričardam Daukštam 24. vieta, bet Uldis Jakseboga – 27. vietā. Uz goda pjedestāla Vācijas sportisti.

Meitenēm 19 sportistu konkurencē startēja četras Latvijas Jauniešu izlases kamaniņu braucējas, MSĢ audzēknes. Labākais rezultāts Annai Aizupei – 5. vieta. 6. pozīcijā Amanda Ogorodņikova. Margitai Sirsniņai 11. vieta, bet Agnija Bogdānova piedzīvoja kritienu un nefinišēja.

3. decembrī Jauniešu kontinentālais kauss noslēdzās ar zēnu un meiteņu jauniešu A grupas divvietīgo ekipāžu sacensībām. Zēnu divvietīgo ekipāžu 8 duetu konkurencē Jānis Gruzdulis-Borovojs/Uldis Jakseboga ierindojās 4.pozīcijā, ļaujot Vācijas sportistiem izcīnīt vietu uz goda pjedestāla. 4 meiteņu duetu konkurencē latvietes ceturtajā vietā.

30. novembrī un 1. decembrī Norvēģijā Lillehammeres ledus trasē norisinājās Junioru Pasaules kausa 1. posms kamaniņu sportā. Latvijas Junioru izlasi sacensībās pārstāvēja MSĢ audzēkņi un absolventi Zane Kaluma, Kaspars Rinks, Vitālijs Jegorovs, divvietīgās ekipāžas: Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna un Marta Robežniece/Kitija Bogdanova.

30. novembrī 25 junioru sieviešu konkurencē Zanei Kalumai izdevās izcīnīt 12. vietu. 1. decembrī par godalgām cīnījās junioru divvietīgās ekipāžas, kā arī junioru vīrieši.

Junioru vīriešu grupā 8 divvietīgo ekipāžu konkurencē sudraba godalgu izcīnīja Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, otra mūsu ekipāža Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns piedzīvoja kritienu.

Junioru sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē tūlīt aiz goda pjedestāla 4. vietā – Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna. Otra sieviešu ekipāža Marta Robežniece/Kitija Bogdanova ierindojās 8. pozīcijā.

Kaspars Rinks pirmajā pasaules kausā junioru vīriešu konkurencē izcīnīja zeltu, apsteidzot vācieti Marko Legeru, savukārt, Roberts Dreimanis – 12. vietu.

2. decembrī Junioru Pasaules kausa 2. posmā par godalgām cīnījās junioru sieviešu un junioru vīriešu vienvietīgās un sieviešu divvietīgās ekipāžas. Juniorēm 25 dalībnieču konkurencē Zane Kaluma 21. pozīcijā, bet divvietīgo ekipāžu konkurencē zelta medaļa – Viktorijai Ziediņai (MSĢ absolventei) un Selīnai Elizabetei Zvilnai, sudrabs – Martai Robežniecei un Kitijai Bogdanovai. Vīriešu junioru divvietīgo ekipāžu konkurencē bronzas godalgu izcīnīja Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, 4. vietā – Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns.

3. decembrī vīriešu junioru 23 sportistu konkurencē Kaspars Rinks izcīnīja 5. vietu. Roberts Dreimanis 14. pozīcijā. Uzvara vācietim Marko Lēgeram. Komandu stafetē 7 komandu konkurencē Latvijas komanda – Zane Kaluma, Kaspars Rinks un Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns – izcīnīja sudraba godalgu, uzvarētāji Vācijas komanda.

9. decembrī Junioru pasaules kausa 3. posmā Vinterbergā, Vācijā 30 vīriešu junioru konkurencē Kaspars Rinks izcīnījas zelta godalgu, bet Roberts Dreimanis ierindojās 28. vietā.

Junioru” vīriešu un sieviešu divvietīgās ekipāžas, tostarp Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, un Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē latvietes Viktorija Ziediņa (MSĢ absolvente)/Selīna Elizabete Zvilna kāpa uz otrā, bet Marta Robežniece/Kitija Bogdānova uz trešā goda pjedestāla pakāpiena. Sacensību uzvarētājas itālietes Nadia Falkensteinere/Annalēna Hubere. Vīriešu junioru duetu konkurencē Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs izcīnīja 5. vietu. Savukārt Raimonds Baltgalvis/Krišjānis brūns ierindojās 6. pozīcijā.

10. decembrī Junioru pasaules kausa 3. posmā sieviešu junioru 32 sportistu konkurencē Zane Kaluma izcīnīja 6. vietu, Frančeska Bona (MSĢ absolvente) 7.vietā. Pirmās divas. Zelts un sudrabs vācietēm, bronza itālietei.
Komandu stafetē Latvijas komanda: Frančeska Bona, Kaspars Rinks un Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns – izcīnīja sudraba godalgu. Uzvara Vācijas komandai, 3. vietā ASV.

16., 17. decembrī Altenbergā, Vācijā norisinājās Junioru pasaules kausa 4. posms un vienlaikus 44. Junioru Eiropas čempionāts. 16. decembrī junioru vīriešu divvietīgajās ekipāžās Eiropas čempiona titulu izcīnīja Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs. Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns Junioru pasaules kausa 4. posmā izcīnīja 8. vietu, bet Junioru Eiropas čempionātā – 6. vietu. Junioru sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Marta Robežniece/Kitija Bogdānova 4. vietā, bet Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna 7. vietā. Labākā no latvietēm 44. Junioru Eiropas čempionātā MSĢ absolvente Frančeska Bona – 5. vietā (Junioru pasaules kausa 4. posmā – 6. vietā), bet Zanei Kalumai 44. Junioru Eiropas čempionātā 16. vieta un Junioru pasaules kausa 4. posmā 18. vieta.

17.decembrī Austrijā, Bludenzā, 2. Jauniešu kontinentālajā kausā 9 A grupas jauniešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Jānis Gruzdulis-Borovojs/Uldis Jakseboga izcīnīja 8. vietu. Uz goda pjedestāla vācu sportisti. Savukārt, meiteņu A grupas jauniešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Artai Polei/Agnijai Bogdanovai bronza. 1. un 2. vietā vācietes.