Murjāņu sporta ģimnāzijas skolēnu un pedagogu kolektīvs 2.septembrī devās rudenīgi skaistā pārgājienā uz Saulkrastu novada kultūras namu “Loja”. Nelielais ceļa posms pagāja savstarpējās sarunās un smieklos. Nonākot pie kultūras nama, mūsu kolektīvu sagaidīja kultūras nama vadītājs Ansis Gornavs. Pateicoties viņa atbalstam mēs varējām baudīt koncertlekciju “Ceļā uz lielo skatuvi” Latvijas Skolas somas ietvaros, ko ir izveidojuši mākslinieki ar “AUSS MEDIA SIA” atbalstu. Klātienes tikšanās ar grupas “Citi Zēni” līderiem Robertu Memmēnu un Dagni Roziņu notika pacilātā gaisotnē. Jauniešus priecēja muzikāli priekšnesumi, sarunas par mūziku, dzeju un izglītību, mākslinieki runāja par kultūras nozīmi mūsu ikdienā, kā arī ieskicēja koncertdzīves aizkulises un dažādus veiksmes stāstus mūzikas vēsturē. Koncertlekcija bija izglītojoša un jautra. Sarunās ar skolēniem, viņi atzīmēja, ka pasākums bija labs, bet būtu bijis vēl labāks, ja mākslinieki būtu nodziedājuši kādu no savām dziesmām. Paldies visiem organizatoriem!