Šodien mums bija otrā – Skolas somas – nodarbība vizuālajā mākslā. Tēma – Māksla mums visapkārt. Tā būtībā bija kā ievads mūsu skolas projektam – Māksla sporta dinamikā. Video nodarbībā 9. klases skolēni iepazinās ar Liepājas mākslas muzeju, tās mākslas kolekciju, mākslas žanriem un kino žanriem. Skolēni tika iesaistīti nodarbībā, kurā vajadzēja atbildēt uz jautājumiem, kā arī radošajā procesā. Tika parādītas gleznas un skolēnu uzdevums bija tās atveidot, meklējot dažādus rekvizītus. Skolēnu radošums bija apbrīnojams! To atzīmēja arī muzejpedagoģe Anna. Man prieks par mūsu skolēniem, par viņu izdomu un radošumu. Nodarbība tiešām bija izdomāta un interesanta, kas piesaistīja skolēnu uzmanību. Liels paldies direktora vietniecei audzināšanas jomā Gitai par iespēju tajā piedalīties.

Ar cieņu vizuālās mākslas skolotāja Vita.