Čempionāts pulcēja spēcīgākos Latvijas vieglatlētus, kuri divu dienu garumā sacentās par čempionu tituliem. Murjāņu sporta ģimnāzijas sportistiem kopā 8 medaļas. Teicams sniegums Adrianai Krūzmanei trīssoļlēkšanas sektorā, kur tika uzrādīts rezultāts 12.91 metri (PB) un 3.vieta. Adriana izpildīja normatīvu uz Pasaules u20 čempionātu. Tāllēkšanā Adrianai 2.vieta ar rezultātu 6.20m. Elza Lazdiņa šķēpa mešanas sektorā ierindojās 2.vietā ar rezultātu 49.83m. Elizabete Kociņa plūca uzvaras laurus 100 metru distancē ar rez. 11.86 sekundes (PB), savukārt 200 metru distancē Elizabete ieņēma 2.vietu 25.28 sek. (priekšskrējienā 25.19 sek.). Laura Osipenko 100 m/b ieņēma 2. vietu ar jaunu personīgo rekordu 13.79 sek. Aleksis Gailītis trīssoļlēkšanas sektorā ieguva 3. vietu ar rezultātu 15.19 metri un Aleksim Pelcmanim 200 metros 2.vieta ar rezultātu 21.72 sekundes. Apsveicam sportistus un viņu trenerus!