Sporta nodaļasSASSAirēšana TSV ''Specializētā airēšanas sporta skola

  
 

 

Airēšana TSV "Specializētā airēšanas sporta skola"

2015./2016.mācību gads

Treneri
Airēšana
 
Silvija Sjomkāne
Kristīne Putniņa
Ilze Gunne
Sandra Bremze
Gunta Rotšteina
 
SSGSilvija Sjomkāne
MT-1 grupa, Silvija Sjomkāne
MT-2 grupa, Kristīne Putniņa
MT-3 grupa, Kristīne Putniņa
MT-4 grupa, (1.gr.), Sandra Bremze
MT-4 grupa, (2.gr.), Ilze Gunne
MT-5 grupa, Gunta Rotšteina
MT-6 grupa, Ilze Gunne
MT-7 grupa, Gunta Rotšteina
SMP-1 grupa, Sandra Bremze
SMP-3 grupa, Sandra Bremze
ASM grupa, Gunta Rotšteina

2014./2015.mācību gads

Treneri
Airēšana
 
Silvija Sjomkāne
Kristīne Putniņa
Ilze Gunne
Sandra Bremze
Gunta Rotšteina
 
SSG, (4 audzēkņi), Silvija Sjomkāne
MT-1 grupa, (10 audzēkņi), Silvija Sjomkāne
MT-2 grupa, (11 audzēkņi), Silvija Sjomkāne
MT-3 grupa, (10 audzēkņi), Kristīne Putniņa
MT-4 grupa, (11 audzēkņi - 1.gr.), Kristīne Putniņa
MT-4 grupa, (9 audzēkņi - 2.gr.), Ilze Gunne
MT-5 grupa, (12 audzēkņi), Gunta Rotšteina
MT-6 grupa, (9 audzēkņi), Ilze Gunne
MT-7 grupa, (11 audzēkņi), Sandra Bremze
SMP-1 grupa, (7 audzēkņi), Sandra Bremze
SMP-2 grupa, (6 audzēkņi), Sandra Bremze
SMP-3 grupa, (4 audzēkņi), Sandra Bremze
ASM grupa, (4 audzēkņi), Gunta Rotšteina
 
 
 
 
 

2013./2014.mācību gads

Treneri
Airēšana
 
Silvija Sjomkāne
Kristīne Putniņa
Raimonds Mazpans
Ilze Gunne
Sandra Bremze
Gunta Rotšteina
 
Sportisti 2013./2014. mācību gads
Airēšana
 
SSG, 10 audzēkņi (8 meitenes, 2 zēni)
SSG, 10 audzēkņi (grupas komplektēšana)
MT-1 grupa, 13 audzēkņi (3 meitenes, 10 zēni)
MT-2 grupa, 9 audzēkņi (2 zēni, grupas komplektēšana)
MT-3 grupa, 14 audzēkņi (4 meitenes, 10 zēni)
MT-4 grupa, 12 audzēkņi (12 zēni)
MT-4 grupa, 11 audzēkņi (2 meitenes, 9 zēni)
MT-5 grupa, 8 audzēkņi (8 zēni)
MT-6 grupa, 9 audzēkņi (6 meitenes, 3 zēni)
MT-7 grupa, 9 audzēkņi (1 meitene, 8 zēni)
MT-7 grupa, 11 audzēkņi (6 meitenes, 5 zēni)
SMP-1 grupa,6 audzēkņi (2 meitenes, 4 zēni)
SMP-2 grupa,6 audzēkņi (1 meitene, 5 zēni)
SMP-3 grupa,6 audzēkņi (2 meitenes, 4 zēni)
ASM grupa,5 audzēkņi (1 meitenes, 4 zēni)
ASM grupa,5 audzēkņi (2 meitenes, 3 zēni)
 
 
2012./2013.mācību gads
 
Treneri
Airēšana
 
SMP-1 grupa Ilze Gunne, Benita Ceriņa, Mārtiņš Ļabis
SMP-3 grupa Ilze Gunne
MT-1 grupa Silvija Sjomkāne
MT-3 grupa Ilze Gunne
MT-4 grupa Gunta Rotšteina
MT-5 grupa Maija Čunda, Ilze Gunne                
MT-6 grupa Lauris Šīre, Gunta Rotšteina, Mārtiņš Ļabis
ASM grupa Sandra Bremze, Benita ceriņa
 
Sportisti 2012./2013. mācību gads
Airēšana
 
SMP-1 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
 Ilze RUDZĪTE    
 Kārlis BUDE    
 Reinis VILCIŅŠ    
 Oskars JANSONS    
 Artūrs STRAZDIŅŠ    
 Artis STRAZDIŅŠ    
 
SMP-1 grupa, trenere B.Ceriņa:
 Vārds, uzvārds    
 Laura ZILVERE    
 Ērika BLUMBERGA    
 Aivis VILIČKA    
 Mārtiņš KĀPOSTIŅŠ    
 Marģers KRAUJA    
 Kristaps KIVLENIEKS    
 
SMP-1 grupa, treneris M.Ļabis:
Vārds, uzvārds    
 Zane PUTNIŅA    
 Agnese SALGUS    
 Rūdolfs RUMBA    
 Mārtiņš LANKMANIS    
 Ainārs ĻAKSA-TIMINSKIS    
 Juļjans SLABKO    
 Daniels ALTENBURGS    
 Arta LĒRUMA    
 Kristīne BRIKMANE    
 
SMP-3 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
 Kārlis BILESKALNS    
 Mārtiņš GRANDĀNS    
 Viktorija VILKA    
 
MT-1 grupa, trenere S.Sjomkāne:
Vārds, uzvārds    
 Mareks ŠTERNBERGS    
 Kristaps ŠENKIS    
 Loreta Melānija GUDELE    
 Laura POHEVICA    
 Anete ZĀLĪTE    
 Ralfijs SVILO-RUDZĪTIS    
 Nora HIRŠFELDE    
 Kristaps BARONS    
 Ance Dārta LŪSE    
 Lūkass FREIVALDS    
 Hārvijs ŠAKALĪNIS    
 Kristaps ANCĀNS    
 
MT-3 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
 Ērika Lilija LĪNE    
 Andra BRINKMANE    
 Anna Rēzija LĪNE    
 Gunda Anna KARNĪTE    
 Dagne BEIKMANE    
 
MT-4 grupa, trenere G.Rotšteina:
Vārds, uzvārds    
 Rūdolfs ANSFELDS    
 Ričards VUŠKĀNS    
 Ņikita PJANOVS    
 Ginters INNUSS    
 Lauris BERĢIS    
 Ģirts SOKOLOVS    
 Viktors Dainis RUĢELIS    
 Artūrs ČIBULIS    
 Katrīna ARĀJA    
 Ralfs BALODIS    
 Kristaps Edmunds ZIEMELIS    
 Raimonds ROMANOVS    
 Roberts RUDZĪTIS    
 Daniels GEVORGJANS    
 
MT-5 grupa, trenere M.Čunda:
Vārds, uzvārds    
 Anna KARASA    
 Ivars ZAUMANIS    
 Ralfs Tits VERPAKOVSKIS    
 Kalvis KAZAKS    
 Artūrs PIROGOVS    
 Andris SILĀJS    
 Rolands PAVLOVS    
 Jevgēnijs JAKOVĻEVS    
 
MT-5 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
 Uldis ANTONS    
 Anita Līvija ROZENVALDE    
 Vineta BUŠA    
 Eva Aleksandra ŠULTE    
 Kārlis MACKĒVIČS    
 Rihards BALODIS    
 Kristaps KRISTAPSONS    
 
MT-6 grupa, treneris L.Šīre:
Vārds, uzvārds    
 Jānis JAUNZEMS    
 Paula Rūta CELMIŅA    
 Edgars BILDE    
 Mārtiņš KĻAVINSKIS    
 Antons NEMEŠS    
 Kazimirs MEĻIAUSKA    
 Reinis Viljams RUTKS    
 Agnese KALNIŅA    
 
MT-6 grupa, treneri G.Rotšteina, M.Ļabis:
Vārds, uzvārds    
 Edgars BRĪVKALNS    
 Jelizaveta SIMAČEVA    
 Rebeka STALIDZĀNE    
 Egija VRUBĻEVSKA    
 Reinis KALNBĒRZS    
 Dāvis RUDZĪTIS    
 Ņikita KUDRJAŠOVS    
 Ričards ZVEJNIEKS    
 
ASM grupa, S.Bremze, B.Ceriņa:
Vārds, uzvārds    
 Lauris ŠĪRE    
 Edgars BOITMANIS    
 Mārtiņš ĻABIS    
 
ASM grupa, S.Bremze:
Vārds, uzvārds    
 Mārtiņš PĒTERFELDS    
 Jānis KALĒJS    
 Kristīne PUTNIŅA    
 Artūrs KALNIŅŠ    

 

2011./2012. mācību gads

Treneri
Airēšana
 
SMP-1 grupa Ilze Gunne
SMP-2 grupa Ilze Gunne
SMP-3 grupa Maija Čunda
MT-1 grupa Pēteris Lasmanis
MT-5 grupa Ilze Gunne, Lauris Šīre
MT-7 grupa Mārtiņš Ļabis
ASM grupa Gunta Rotšteina, Sandra Bremze, Benita Ceriņa
SSG grupa Pēteris Lasmanis
 
Sportisti 2011./2012. mācību gads
Airēšana
 
SMP-1 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
Jēkabs BALODIS    
Ilze RUDZĪTE    
Reinis VILCIŅŠ    
Kārlis BUDE    
Rihards KOPAIGORS    
Rihards BALODIS    
 
 
SMP-2 grupa, trenere I.Gunne:
Vārds, uzvārds    
Mārtiņš GRANDĀNS    
Kārlis BILESKALNS    
Renārs LASKS    
Viktorija VILKA    
Kristīne MELLUPE    
Linda MIĶELSONE    
Agnese DRĪKSNE    

 

SMP-3 grupa, trenere M.Čunda:

Vārds, uzvārds