Sporta sasniegumiČempionātu medaļnieki

 
 

MSĢ Sporta laureāts 2015.   Lasīt šeit: files.ciemos.lv/4012/ms%C4%A3_sporta_laure%C4%81ts_2015.docx
 

MSĢ Sporta laureāts 2014.   Lasīt šeit: files.ciemos.lv/4012/sporta_laure%C4%81ti__2014.doc
 

MSĢ Sporta laureāts 2013.   Lasīt šeit: files.ciemos.lv/4012/2013.g.sporta_laure%C4%81ts.docx 
 

MSĢ Sporta laureāts 2012.   Lasīt šeit: files.ciemos.lv/4012/ms%C4%A3_sporta_laure%C4%81ts_2012.docx
 

 
MSĢ Sporta laureāts 2011. 
 
Kamaniņu sportā:
1.vieta Pasaules kausa kopvērtējumā jauniešiem RIKAM KRISTENAM ROZĪTIM,
2.vieta Pasaules kausa kopvērtējumā jaunietēm, 5.vieta Pasaules čempionātā junioriem stafetē ULLAI ZIRNEI,
4.vieta pasaules kausa kopvērtējumā jauniešiem, 5.vieta Pasaules čempionātā junioriem stafetē      KRISTENAM PUTINAM un IMANTAM MARCINKEVIČAM,
8.vieta Pasaules kausa kopvērtējumā jaunietēm IEVAI GUDRAMOVIČAI.
Treneri AIVARS KALNIŅŠ, JĀNIS OZOLIŅŠ, KASPARS DUMPIS, VERA ZOZUĻA un INGRĪDA AMONTOVA.
 
Volejbolā:
2.vieta Eiropas U-20 čempionātā pludmales volejbolā, 5.vieta U-21 Pasaules čempionātā, Latvijas čempioni pieaugušajiem HARALDAM REGŽAM un ARMANDAM ĀBOLIŅAM.
Treneri AIGARS BIRZULIS un ALDIS JAUNDŽEIKARS.
 
1.vieta Eiropas valsts zonālās asociācijas čempionātā, 9.vieta Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā MARTAI OZOLIŅAI un ALISEI LECEI.
Daudzkārtējās jaunatnes uzvarētājas pludmales volejbolā Latvijā, Valmieras un Limbažu daudzposmu čempionātu uzvarētājas pludmales volejbolā, starptautiskā turnīra klasiskajā volejbolā Varnā uzvarētājas LAINE CIELĒNA un MADARA NEMME.
Treneri ILMĀRS PŪLIŅŠ, INGA IKAUNIECE.
 
Handbolā:
Latvijas pieaugušo nacionālās izlases dalībnieks, Latvijas junioru izlases pamatvārtsargs, novembra mēneša labākais handbolists Latvijā ARTŪRS KUĢIS.
Treneri VALDIS ROZENTĀLS, VALTERS LĪJVAKS.
 
Vieglatlētikā:
2.vieta šķēpmešanā Eiropas junioru čempionātā LĪNAI MŪZEI,
4.vieta šķēpmešanā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā GATIM ČAKŠAM,
15.vieta šķēpmešanā Pasaules jaunatnes čempionātā MĀRCIM GRĒNAM,
1.vieta šķēpmešanā Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā DAINIM GORINAM.
Treneris ANDREJS VAIVADS.
 
15.vieta lodes grūšanā Eiropas junioru čempionātā LINDAI OZOLAI.
11.vieta diska mešanā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā MADARAI RAUPAI.
1.vieta lodes grūšanā Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā EDGARAM BERĶIM.
Treneris GUNTARS GAILĪTIS.
 
1.vieta 10-cīņā un 110 m/b Latvijas Republikas junioru čempionātā OSKARAM ĶIBERMANIM,
1.vieta un Latvijas Republikas jaunatnes rekords 8-cīņā Latvijas Republikas junioru čempionātā JĀNIM BARKĀNAM.
Treneris ANDREJS IECELNIEKS.
 
13.vieta lodes grūšanā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā EVELĪNAI PETUNAVAI,
1.vieta  Baltijas valstu jaunatnes sacensībās DĀRTAI DINDUNEI.
Trenere VALENTĪNA SMOČA.
 
1.vieta 800 m un 1500 m Latvijas Republikas junioru čempionātā RITVARAM DOMBROVSKIM,
Treneris GINTS BITĪTIS.
 
5.vieta augstlēkšanā Pasaules jaunatnes čempionātā UNDĪNEI DINDUNEI.
Treneris JURIS ZIEDIŅŠ.
 
14.vieta soļošanā Eiropas junioru čempionātā VALTERAM GERIŅAM.
Treneris AIVARS RUMBENIEKS.
 
Smaiļošanā un kanoe airēšanā:
8.vieta 500 m distancē Pasaules čempionātā U-18 ARVIM IĻJINAM,
12.vieta 200 m distancē Eiropas čempionātā U-18 KASPARAM TĪKLENIEKAM.                
Treneris ALEKSANDRS TIMOŠKEVIČS.
 
10.vieta 1000 m distancē (K-2) Eiropas čempionātā STAŅISLAVAM TIMOŠENKO un MĀRTIŅAM VEISPALAM.
Treneris VLADIMIRS TIMOŠENKO.
 
Riteņbraukšanā:
Latvijas Republikas U-23 čempions ANDRIS VOSEKALNS.
Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, rangā 1.-2.vieta KRISTAM NEILANDAM,
Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, rangā 3.vieta SANDIM EISLERAM,
Latvijas Republikas rangā 1.-2.vieta MĀRTIŅAM SAVICKIM,
Eiropas Jaunatnes Olimpisko dienu dalībnieks, rangā 1.vieta ARNIM ZECMANIM,
Eiropas Jaunatnes Olimpisko dienu dalībnieks, rangā 2.vieta ANDREJAM PODĀNAM,
Eiropas Jaunatnes Olimpisko dienu dalībnieks, rangā 3.vieta RAIVIM SARKANAM,
Latvijas labākais riteņbraucējs zēnu grupā DĀVIS PERŠEVICS.
Treneri JĀNIS VEIDE un ERNESTS PŪCE.
 
Airēšanā:
1.vieta Eiropas čempionātā U-18, 3.vieta Pasaules čempionātā U-18 ELZAI GULBEI,
6.vieta Eiropas čempionātā U-18, 5.vieta Pasaules čempionātā U-18 GINTAM ZUNDEM,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 MARIKAI TRUMEKALNEI,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 IRBEI KANDEI,
6.vieta Eiropas čempionātā U-18 KRIŠAM KALNIŅAM.
Trenere ELITA KRŪMIŅA.
 
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 AGNESEI KALNIŅAI,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 ĒRIKAI BLUMBERGAI,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 LAURAI ZILVEREI,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 MĀRTIŅAM MĀRCIM PUTNIŅAM,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 AIVIM VILIČKAM,
4.vieta Eiropas čempionātā U-18 MĀRTIŅAM KĀPOSTIŅAM,
6.vieta Eiropas čempionātā U-18 JĀNIM IGO NIEDZVIEDZIM,
Pasaules U-23 čempioni, Pasaules čempionāta finālbraucienā pasaules rekords šajā laivu klasē U-23 vecuma grupā DAIRIM ADAMAITIM un LAURIM ŠĪREM,
6.vieta Pasaules čempionātā U-23 vecuma grupā VOLDEMĀRAM ĻAUDĀMAM un EDGARAM BOITMANIM,
4.vieta Eiropas junioru čempionātā RŪDOLFAM RUMBAM,
4.vieta Eiropas junioru čempionātā ZANEI PUTNIŅAI.
Treneres SANDRA BREMZE un GUNTA ROTŠTEINA.
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                       MSĢ direktors Ēvalds Goba

 

Murjāniešu izcīnītās medaļas Latvijas 2010.gada meistarsacensībās.

Sporta veids

Zelta
medaļas

Sudraba
medaļas

Bronzas
medaļas

Vieglatlētika

26

18

9

Kamaniņu sports

6

7

4

Smaiļošana - kanoe airēšana

16

5

2

Airēšana

13

8

8

Riteņbraukšana

6

6

3

Volejbols

2

-

3

Rokasbumba

-

1

1

 

69

 45

  30

                                                                                                                                  DVSD A.Teteris


MSĢ devums Latvijas sportam 2010. gadā.

Kamaniņu sports:
1. Juris Šics - sudraba medaļa Olimpiskajās spēlēs Vankuvērā.
2. Andris Šics - sudraba medaļa Olimpiskajās spēlēs Vankuvērā.
3. Maija Tīruma - 1.vieta Pasaules čempionātā komandām; 3.vieta Eiropas čempionātā komandām.
4. A. Bērze - 6.vieta Pasaules čempionātā.
5. Uldis Logins - 6.vieta Pasaules čempionātā.
6. Oskars Gudramovičs - 12.vieta Olimpiskajās spēlēs Vankuvērā.
7. Pēteris Kalniņš - 12.vieta Olimpiskajās spēlēs Vankuvērā.
8. Elīza Tīruma - 2.vieta Pasaules kausa posmā juniorēm.
9. Agnese Koklača - 24.vieta Olimpiskajās spēlēs Vankuvērā.
10. Ieva Gudramoviča - 1.vieta Pasaules kausa etapā.
11. Mārtiņš Rubenis - 3.vieta Eiropas čempionātā komandām.
Treneri: Aivars Kalniņš, Vera Zozuļa, Jānis Ozoliņš.

Vieglatlētika - Šķēpa mešana:
1. Līna Mūze - 2.vieta Pasaules čempionātā U-20.
2. Ainārs Kovals - 5.vieta Eiropas čempionātā.
Treneris: Andrejs Vaivads.

Smaiļošana - kanoe airēšana:
1. Staņislavs Timošenko - 6.vieta Eiropas čempionātā.
2. Mārtiņš Upītis - 9.vieta Pasaules čempionātā.
3. Armands Tanasjevs - 10.vieta Eiropas čempionātā.
Treneris: Konstantīns Kudrjašovs.

Airēšana:
1. Dairis Adamaitis - Pasaules čempions.
2 .Lauris Šīre - Pasaules čempions.
3. Liene Stuberovska - 8.vieta pasaules čempionātā.
Treneres: Sandra Bremze un Gunta Rotšteina.

Lodes grūšana - diska mešana:
1. Māris Urtāns - 4.vieta Eiropas čempionātā (21,63m).
Treneris: Guntars Gailītis.

Vieglatlētika - soļošana:
1. Anita Kažemāka - 3.vieta Eiropas savienības čempionātā.
Treneris: Aivars Rumbenieks.

Airēšana:
1. Elza Gulbe - 4.vieta Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Singapūrā; 5.vieta
Pasaules čempionātā.
2. Vineta Moča - 8.vieta Pasaules čempionātā.
3. Marika Trumekalne - 11.vieta Pasaules čempionātā
Trenere: Elita Krūmiņa.
4. Kristaps Cīrulis - 10.vieta Pasaules čempionātā U- 23.
Treneris: Pēteris Neijs.

Kanoe airēšana:
1. Miķelis Ežmalis - 6.vieta Eiropas čempionātā; 5. vieta Pasaules studentu čempionātā.
2. Dagnis Iļjins - 7.vieta Eiropas čempionātā.
3. Oto Dzenis - 10.vieta Eiropas čempionātā; 5.vieta pasaules studentu čempionātā.
Treneris: Aleksandrs Timoškēvics.

Riteņbraukšana:
1. Krists Neilands - 9.vieta Austrijas daudzdienu velobraucienā.
2. Indulis Bēkmanis - 3.vieta Polijas daudzdienu velobraucienā.
Treneris: Ernests Pūce.
3. Andris Vosekalns - 2.vieta UCI Lodza daudzdienu velobraucienā;
21.vieta Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Singapūrā.
Treneris: Jānis Veide.

Pludmales volejbols:
1. Toms Šmēdiņš - „Eiropas Celendžers” turnīra čempions.
2. Artis Caics - „Eiropas Celendžers” turnīra čempions.
3. Jānis Šmēdiņš - 3.vieta Eiropas čempionātā; 2. vieta Pasaules kausa posmā.
4. Ingūna Minusa - 5.vieta Eiropas čempionātā.
5. Inese Jursone - 5.vieta Eiropas čempionātā.
6. Krista Kraskura - 9.vieta Pasaules čempionātā.
7. Kitija Megne - 9.vieta Pasaules čempionātā.
8. Alise Lece - 9.vieta Eiropas čempionātā.
Treneri: Aigars Birzulis un Ilmārs Pūliņš.


 
 MURJĀNIEŠU medaļas 2005. - 2010.gads:
 
  2005. 2006. 2007. 2008. 2009. 2010.

 EČ, PČ, OS, ISF sacensībās

15 13       12
13 13 18

 MSĢ sporta laureāts 1.-10.vieta EČ, PČ, OS, IFS  sacensībās

43 42 43 41 45 41
 
    2007. 2008. 2009. 2010.
 Medaļas Latvijas meistarsacensībās  Zelts  72  67  73  69
 Medaļas Latvijas meistarsacensībās  Sudrabs  48  51  55  45
 Medaļas Latvijas meistarsacensībās  Bronza  34  20  26  30
Kopā:   154 138 154 144